Kamprogram

INDLEDENE KAMPE
7. februar 2015
10:30 Sunds FK - Team Thomas Røll
10:30 100% hest - Hobro IK Support
10:39 TCR 2 - Den Gule Fare
10:39 Jyllands rubin - SIFosis 2
10:48 Team Thomas Røll - AaB FatBoys
10:48 Hobro IK Support - Wild Tigers    
10:57 Den Gule Fare - FC Turtle
10:57 SIFosis 2 - Team scandinavianbook
11:06 AaB FatBoys - Sunds FK
11:06 Wild Tigers     - 100% hest
11:15 FC Turtle - TCR 2
11:15 Team scandinavianbook - Jyllands rubin
11:30 SIFosis 1 - Team Thomas Røll
11:30 Grottens Vogtere - Hobro IK Support
11:39 FC Black Wolves - SIFosis 2
11:39 De Røde Hunde - Den Gule Fare
11:48 100% hest - Grottens Vogtere
11:48 Sunds FK - SIFosis 1
11:57 TCR 2 - De Røde Hunde
11:57 Jyllands rubin - FC Black Wolves
12:06 Wild Tigers     - Grottens Vogtere
12:06 AaB FatBoys - SIFosis 1
12:15 FC Turtle - De Røde Hunde
12:15 Team scandinavianbook - FC Black Wolves
OTTENDEDELSFINALER
12:54 Nr. 1. Gruppe A. - Nr. 4. Gruppe C.
13:03 Nr. 3. Gruppe B. - Nr. 2. Gruppe D.
13:12 Nr. 3. Gruppe A. - Nr. 2. Gruppe C.
13:21 Nr. 1. Gruppe D. - Nr. 4. Gruppe B.
13:30 Nr. 1. Gruppe C. - Nr. 4. Gruppe A.
13:39 Nr. 3. Gruppe D. - Nr. 2. Gruppe B.
13:48 Nr. 3. Gruppe C. - Nr. 2. Gruppe A.
13:57 Nr. 4. Gruppe D. - Nr. 1. Gruppe B.
KVARTFINALER
14:06 Vinder ottendelasfinale 1 - Vinder ottendelasfinale 2
14:15 Vinder ottendelasfinale 5 - Vinder ottendelasfinale 6
14:24 Vinder ottendelasfinale 3 - Vinder ottendelasfinale 4
14:33 Vinder ottendelasfinale 7 - Vinder ottendelasfinale 8
TABER KVARTFINALE
14:42 TABER OTTENDEDELSFINALER kamp 1 - TABER OTTENDEDELSFINALER kamp 2
14:51 TABER OTTENDEDELSFINALER kamp 5 - TABER OTTENDEDELSFINALER kamp 6
15:00 TABER OTTENDEDELSFINALER kamp 3 - TABER OTTENDEDELSFINALER kamp 4
15:09 TABER OTTENDEDELSFINALER kamp 7 - TABER OTTENDEDELSFINALER kamp 8
SEMIFINALER
15:24 Vinder kvartfinale kamp 1. - Vinder kvartfinale kamp 2.
15:33 Vinder kvartfinale kamp 3. - Vinder kvartfinale kamp 4.
TABER SEMIFINALE
15:42 Taber kvartfinale kamp 1. - Taber kvartfinale kamp 2.
15:51 Taber kvartfinale kamp 3. - Taber kvartfinale kamp 4.
BRONZE
16:00 Taber semifinale 1. - Taber semifinale 2.
TABER FINALE
16:09 Taber semifinale 1. - Taber semifinale 2.
FINALE
16:18 Vinder semifinale 1. - Vinder semifinale 2.